Gergi Tavan Fiyatları

Gergi Tavan Fiyatları

Evimizi ya da ofisimizi dekore ederken genellikle tavanı pek düşünmeyiz, oysa yeni bir uygulama olan gergi tavan sistemleri tavanların da ev ya da ofis dekorasyonunda önemli bir yere sahip olduğunu gösteriyor. Atıl durumda bırakılan tavan ya da duvarı daha estetik ve modern hale getiren, şık bir aydınlatma sağlayan tavan sistemleri ile yaşanılan mekanları daha güzel ve kaliteli hale getirmek mümkün. Gergi tavan modelleri ve güncel fiyat listesine internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Germe Tavan Nedir?

Led aydınlatma alanında kullanılan, duvara ya da tavana alüminyum profiller aracılığı ile gerdirilerek yerleştirilen PVC membranlardan oluşan gergi tavan sistemleri ortamın daha güzel görünmesini sağlar. Temizliği kolay, darbelere karşı dayanıklı bir uygulamadır. Geniş mekanlar da dahil her türlü alana kolayca uygulanır. Montajı ve demontajı kolaydır.

Germe Tavan Avantajlı mıdır ?

Evet, germe tavan avantajlı bir yapı uygulamasıdır. Öncelikle neme karşı dayanıklıdır, banyo, hamam, havuz gibi nem oranı yüksek mekanlarda da şık ışıklandırma sağlar. Temizliği çok kolaydır. Uzun yıllar kullanılsa dahi renginde solma olmaz, desen ve doku yelpazesi çok geniştir, arzu edilen her yere uygun alternatif uygulama örnekleri vardır. PVC malzemeden üretildiği için sağlıklıdır. Kolay kolay kırılmaz, çatlamaz. İnternet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları ziyaret ederek fiyat bilgisi alabilirsiniz.