Polyester Düğme Hangi Özelliklere Sahiptir?

Polyester Düğme Hangi Özelliklere Sahiptir?

Sentetik bir ham maddeye sahip olan polyester, birçok sektörde kullanılabilir. Bu sektörlerden biri de düğme sektörüdür. İstenilen her ebatta, boyutta ve gramajda üretilebilen polyester düğmelere istediğiniz şekli verebilirsiniz. Bu sayede tasarım giyim ürünlerinden tasarım mobilya aksesuarlarına kadar pek çok konuda en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. İstediğiniz her renkte sahip olabileceğiniz polyester düğme seçenekleri, giysilerin enerjisini yükseltecektir. Daha albenili ve daha uzun süre işlevsel kalan giysiler için tercih edebileceğiniz bu düğmeler, fiyat bakımından da avantajlıdır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Polyester düğmeye Lazer ile Yazı Yazılır mı?

Polyester düğmelerin üzerine lazer ile yazı yazılabilir. Bu sayede markanızın çok daha bilinir olmasına yardımcı olabilirsiniz. Diğer düğme çeşitleri ile karşılaştırıldığında daha kalın bir formda üretilen polyester düğme seçenekleri çeşitli ebatlarda bu boyutlarda üretilebilir. İçerisine sertleştiriciler, pigment boya ve sedef esansı gibi farklı ham maddeler eklenebilen polyester düğmeler istediğiniz her şekilde ve her ebatta üretilebilir. Rengarenk düğmeler elbiseler, ceketler, çantalar, şortlar ve diğer tüm tekstil ürünlerinde kullanılabilir.

Polyester Düğme Nereden Alınır?


İki delikli veya dört delikli gibi birbirinden farklı seçeneklere sahip imkanlardan tercih edeceğiniz polyester düğmelerden öncelikli bir kalite kontrolü yapıldığından emin olmalısınız.